Home / Uncategorized / Dikur ishte kështu kurse sot ka Miliona Euro në llogaritë e saj, a e njihni?

Dikur ishte kështu kurse sot ka Miliona Euro në llogaritë e saj, a e njihni?

Ajo është ndër këngëtaret më të njohura dhe mjaft e kërkuara në mbarë trojet shqiptare, por, jo e vetme që nga dita e parë kur filloi të merret me muzikë atë gjithmonë e keni parë bashkë me motren e saj.

Bëhet fjalë për Sahide Mustafën, e cila bashkë me Safeten në çdo paraqitje që bëjnë, duken bukur dhe të rregulluara deri në detaje. Por, krahas ditëve të sotme, Sahidja edhe vite më parë ishte dukur bukur, ndonëse me stil shumë më ndryshe se sa sot. Kjo shihet edhe në disa fotografi të relizuar vite më parë.

Edhe pse me një model të flokëve më ndryshe, këngëtarja duket se tiparet e fytyrës nuk i kanë ndryshuar shumë.

About admin

Check Also

Ushtria po forcohet Miliona Euro investime: 300 Transporterë Dhe 100 Tanke

Kosova do të blejë 100 tanke, 300 transporter e sistem anti-raketor, përmes një buxheti prej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *