Home / Uncategorized / Prifti serb: ishalla nuk më del shpirti pa e kthy Kosovën ton

Prifti serb: ishalla nuk më del shpirti pa e kthy Kosovën ton

Nuk resht së politizuari dhe polarizuar sítuatën kreu i Kishës Ortodokse: Do të kthemi në Kosovë, është toka e jonë, ajo Ush tri është e përkoheshme, do ta shuajm.

Në një dalje publike, ai tha se “ata që kanë harruar Car Llazarin (princi serb) tashmë janë të mallkuar nga Zotí. Ka ardhur koha me bekimin e tij që të kthehemi përsëri në Kosovë

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *