Home / Uncategorized / Pse vajzat janë fiksuar të dalin pa “brekë” në ekran?! Këto janë disa nga shqiptaret që e bënë

Pse vajzat janë fiksuar të dalin pa “brekë” në ekran?! Këto janë disa nga shqiptaret që e bënë

Ditët e fundit një nga “temat më të nxehta” ishte dalja provokuese e ish velinës të emisionit të Ermal Mamaqit, e cila në sy të publikut u duk se nuk kishte veshur të brendshme dhe nxori në “dritë” pjesën intime.

Edhe pse një emision familjar dhe që ndiqet nga të gjitha moshat dhe çdo dalje e ekzagjeruar bie në sy, bukuroshja bionde u shpreh se nuk ishte pa të brendshme, duke shtuar se mendja e hapur është ajo që i ndanë njerëzit në të civilizuar apo jo.

“I jam mirënjohëse Perëndisë për pamjen time, e cila është karakteristikë thelbësore në karrierën që kam nisur por dua të shtoj se jam këtu pasi nuk jam ndalur përpara asnjë sfide, kam luftuar shumë për të realizuar ëndrrat e mia. E me kohën do dalë në pah edhe kjo”, u shpreh ndër të tjera Kejvina Kthjella.

Megjithatë, ky nuk është rasti i parë që vajza të njohura apo më pak të njohura, kanë veshur fustane që në pah u nxjerrin lehtësish edhe pjesët intime. E pikërisht ky lloj fustani është bërë disa here temë diskutimi…

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *