Home / Uncategorized / Njesia Speciale bën patroll ne Veri te vendit

Njesia Speciale bën patroll ne Veri te vendit

Pas atyre ngjarjeve te djeshme qe u bëren policis dhe shtetit te kosoves NJSI ka vendosur te bej disa patrolla per sigurin e vendit.

Polica asnjeher ska lejuar te fyhet e sidomas nga qytetaret serb ata pas disa fyrjeve nga disa qytetar serb i ka arrestuar dhe i ka derguar ne mbajtje,. Sot NJSI po vazhdon me patrolla te rrepta ne veri dhe me gjer asnje dyshim ska deri me tani gjithak nen kontroll

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *