Home / Uncategorized / Ndërron jetë Labinoti djal energjik që do i mungoj shoqërisë, NGUSHLLIME familjes Aliaj

Ndërron jetë Labinoti djal energjik që do i mungoj shoqërisë, NGUSHLLIME familjes Aliaj

Ka ndërruar jetë, Labinot Aliaj, këshilltar komunal në komunën e Istogut.

“Ngushëllime familjes dhe të gjithë atyre që e njohën Labin. Djal energjik që do i mungoj shoqërisë!

Ende spo mund të besoj për lajmin tronditës. Ishalla në xhehnnet shoku”, ishte shkrimi i miqve të të ndjerit.

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *