Home / Uncategorized / Akѕldent i rende, makina hυmb kontroIIin dhe del nga rruga, nderron jetë 30-vjeçari

Akѕldent i rende, makina hυmb kontroIIin dhe del nga rruga, nderron jetë 30-vjeçari

Një aksldent është shënuar orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në BuIqizë. Raportohet, se një 30-vjeçar, teksa po udhëtonte në ak sin rural Ballejë-Krastë, ka hu mbur kontrollin e mjetit duke ndalë nga rruga dhe si pasojë ka h umbur jetën. Grupi het imor ndodhet në vend ngja rje për përcaktimin e sh kaqeve të aksldentit.

Njoftimi i poIicise:
Me datë 29.06.2021, në orët e para të mëngjesit shtetasi D. GJ., 30 vjeç, banues Krastë Martanesh, duke drejtuar automjetin tip ‘Mitsubish’ në ak sin rural Ballejë-Krastë ka h umbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për p asojë ka hu mbur jetën.

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *