Home / Uncategorized / Mitrovicasja 19 vjeçare Leonora Gashi ka nevojë për ndihmën tonë, vuan nga një sëmundje e rëndë

Mitrovicasja 19 vjeçare Leonora Gashi ka nevojë për ndihmën tonë, vuan nga një sëmundje e rëndë

Leonora Gashi nga Mitrovica vuan nga një sëmundje e rëndë në zemër.Mitrovicasja 19 vjeçare po vuan nga tumori në zemër, dhe shërimi i saj në vend është i pamundshëm, shkruan Jepi zë.

Shërimi i saj jashë vendit kushton mbi 51 mijë euro, shumë e paperballushme për familjen e saj.Për shkak të urgjencës dhe kushteve jo të mira familjare, familja e Leonora po kërkon ndihmën e qytetarëve për mbledhjen e mjeteve.Detajet tjera i gjeni në fotografinë e mëposhtme:

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *