Home / Uncategorized / Prifti serb ofendon: Nuk më del shpirti pa e kthy Kosovën e mi faru ata ‘Qen’ shqipëtar

Prifti serb ofendon: Nuk më del shpirti pa e kthy Kosovën e mi faru ata ‘Qen’ shqipëtar

Nuk resht së politizuari dhe polarizuar sítuatën kreu i Kishës Ortodokse: Do të kthemi në Kosovë, është toka e jonë, ajo Ush tri është e përkoheshme, do ta shuajm.

Në një dalje publike, ai tha se “ata që kanë harruar Car Llazarin (princi serb) tashmë janë të mallkuar nga Zotí. Ka ardhur koha me bekimin e tij që të kthehemi përsëri në Kosovë”.

/ 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *