Home / Uncategorized / Latifi: Jusuf Gërvalla ishte Enverist i bindur, kurr nuk ma ka mush mendjen ai njeri

Latifi: Jusuf Gërvalla ishte Enverist i bindur, kurr nuk ma ka mush mendjen ai njeri

Analisti Blerim Latifi thotë se veprímtari Jusuf Gërvalla ishte enversit i bindur dhe se besimet e tij politike me të LDK’së nuk përp uthen fare.

Kush e njeh veprimtarinë politike të Jusuf Gërvallës dhe kush i ka lexuar tekstet e tij politike, e kupton menjëherë se ai ídeologjíkisht ishte një enverist i bíndur.

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *