Home / Uncategorized / Video/ “Kush ka mundur ta spiunonte Hashim Thaçin te Specialja?”

Video/ “Kush ka mundur ta spiunonte Hashim Thaçin te Specialja?”

Por ky debat është më i vjetër dhe ka filluar vite më parë. Në vitin 2018 Milaim Zeka, tashmë ish deputet në Parlamentin e Kosovës, pat zgjuar reagime të mëdha në opinionin publik pas një deklarate. Ai e pat përmendur Ramiz Lladrofcin, si njërin prej atyre që e kanë akuzuar drejtëpërdrejt Presidentin Thaçi.

Duhet të theksojmë që në kohën kur është realizuar kjo intervistë, askush nuk e ka ditur me siguri që një aktakuzë e tillë do t’i ngrihej presidentit”. Për më shumë shihni videon:

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *