Home / Uncategorized / Ky është punëtori 35 vjeçar që vdiq dje në vendin e punës (FOTO)

Ky është punëtori 35 vjeçar që vdiq dje në vendin e punës (FOTO)

Spas njoftimit të familjarëve, i ndjeri do të varroset në varrezat e Shipolit me namazin e ikindisë. Gllogovci ra nga ndërtesa ku punonte bashkë me liftin që përdoret për bartjen e materialit.

Ai u dërgua menjëherë për trajtim në QKUK, por nuk i mbijetoi plagëve të rënda që pësoi. Gllogovci la pas vetes gruan me dy fëmijë si dhe prindërët në gjendje jo të mirë shëndetësore.

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *