Home / Uncategorized / Fatmir Limaj Kërkon Shkarkimin E UDB-ashes Donika Gërvallës

Fatmir Limaj Kërkon Shkarkimin E UDB-ashes Donika Gërvallës

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka folur rreth një deklarate së kryediplomates kosovare, Donika Gërvalla në vitin 2015, e cila kishte thënë se do të ndihmonte me materiale sapo të formohej Gjykata Speciale kundër.

Siç thoshte ajo, kokave të organizatës kr i m i n a l e, Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli. Limaj tha se nëse Gërvalla nuk distancohet nga ajo deklaratë, duhet të shkarkohet ose të jap dorëheqje sepse, sipas tij, është konflikt interesi. / Pak sekonda pasi ta hapësh marketingun shih PAMJET

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *