Home / Uncategorized / Flaka Surroi: Ushtarët e UÇK-së ishin fríkacakë sidomos Ramush Haradinaj

Flaka Surroi: Ushtarët e UÇK-së ishin fríkacakë sidomos Ramush Haradinaj

Flaka Surroi ka bërë një shkrim tjetër në portalin Koha, në lidhje me zhvíllímet e fundit politike në vend. Ajo u mor veçanërísht me çështjen e veter anëve të rre më, me shkrimin të titulluar “Krahu i Turpít”.Ajo e su lmon ish kryeministrin Haradinaj për deklaratën e tij kundër njerëzve që kishin íkur në Bllacë dhe Stankovec.

Sipas Surroit, shumica ishin të detyruar të íknín nga vendi nën kërc ënimin e kalla shëve dhe aty për t’i mbr ojtur nuk ishte UÇK-ja. / Pak sekonda pasi ta hapësh marketingun shih PAMJET

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *