Home / Uncategorized / Forca e Sigurisë së Kosovës, disa pamje te mrekullushme, Shpërndaje nese ndihesh krenarë

Forca e Sigurisë së Kosovës, disa pamje te mrekullushme, Shpërndaje nese ndihesh krenarë

Forca e Sigurisë së Kosovës, disa pamje te mrekullushme, Shpërndaje nese ndihesh krenarë

Ushtria po merr vemendje te madhe nga te gjith pasi trimat ton po bëjn stervitje te mrekullushme, dhe po tregohen te gatshem ne qdo moment. / Pak sekonda pasi ta hapësh marketingun shih PAMJET

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *