Home / Uncategorized / Ndodh edhe kjo ne Prishtin, Burri rreh gruan ne mes te dasmes

Ndodh edhe kjo ne Prishtin, Burri rreh gruan ne mes te dasmes

Një çift gjatë një ahengu ku ishin duke e përjetuar gëzimin, burri bën diçka të pazakontë.Ai i mëshon gruas sh’uplakë dhe vazhdon të kërcejë sikur të mos kishte ndodhur asgjën.

Gruaja për një moment sh’tanget sepse nuk e kupton reagimin e tij. Kurse ai vazhdon me kërcimin e tij dhe kënaqet duke vallëzuar.Shiko foten edhe videon me posht te ngjarjes. / Pak sekonda pasi ta hapësh marketingun shih PAMJET

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *