Home / Uncategorized / Ja sa e zjarrtë është bërë ish e dashura e djalit të presidentit Thaçi

Ja sa e zjarrtë është bërë ish e dashura e djalit të presidentit Thaçi

Drita Stublla ishte në një lidhje dashurie me djalin e presidentit aktual të Kosovës, Hashim Thaçit, pra me Endritin, shkruan “InfoKosova”. Por, lidhja e tyre shumë shpejt përfundoi. E vajza e thjeshtë që dikur nuk e njihte askush, u bë shumë e njohur dhe krejt kjo fal lidhjes së saj që pati me Endritin djalin e presidentit Thaçi.

Endriti tashmë ka marrë rrugë tjetër, ndërsa Dritës ish të dashurës së tij, iu ka hap rruga për të qenë një vajzë modele e instagramit. / Pak sekonda pasi ta hapësh marketingun shih PAMJET

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *