Home / Uncategorized / Kjo është ish gruaja e parë e Veton Surroit të cilën e la për Blerta Sylën!

Kjo është ish gruaja e parë e Veton Surroit të cilën e la për Blerta Sylën!

Veton Surroi është publicist, i cili ka nën pronësi dhe disa biznese të tij private.Lajmi për martesën e tij me aktorën bukuroshe dhe të re Blerta Sylën shokoi të gjithë opinionin e gjerë shqiptarë, kur dihej diferenca në moshë që kishin.

 

Por, para se Vetoni të lidhej me Blerta Sylën, ishte i martuar me Afërdita Devajën me të cilën kishte dhe dy vajza.

Vajzat e Vetonit dhe të Afërditës tashmë janë të rritura dhe të shkolluara.Por, të gjithë dëshironi ta dini se cila ishte gruaja e parë e Vetonit, të cilës ia zuri vendin bukuroshja dhe aktorja e ish miss Kosova Blerta Syla.

E ne sot ua sollëm Afërditën që ta shihni, kjo zonjë dikur ndante shtratin bashkë me Vetonin dhe kishin një familje bashkë.

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *