Home / Uncategorized / Me burrin e bëj vetëm njëher ndërsa me dashnorin 15 here mbrenda natës

Me burrin e bëj vetëm njëher ndërsa me dashnorin 15 here mbrenda natës

Une kam bërë se ks të mahnitshëm me djalin që më sjell postën e gjërave që blej. E që nga atëherë kam qenë duke shkruar me të dhe takohem me të çdo javë. /

Ai djali është shumë special dhe e di që do më shumë. Unë jam 26 vjet dhe jam me të prej 4 vitesh, duke jetuar me të prej 2 vitesh. Ai është 28. Jeta jonë se.ksuale është monotone dhe tërheqja mes nesh është shuar. Ne më shumë kalojmë kohë me miqtë tanë dhe e ardhmja jonë nuk duket e mirë.

About admin

Check Also

Limaj: Kujdes mos e lini Kosovën në duar të pasigurta të Albin Kurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot qytetarët e Gjilanit, të cilëve u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *