Home / 2021 / April (page 3)

Monthly Archives: April 2021

Aktivitete trajnuse nga Regjimenti i Tretë i Kembësoris

Aktivitete trajnuse nga Regjimenti i Tretë i Kembësoris ne kuader te zhvillimit te aftesive dhe ngritjes se kapaciteteve sipas misionit Me kompanit e regjimentit kemi realizuar ushtrimet fushore ne kuader te planit vjetor te trajnimeve per periudhen tre mujore Permbullja e planit tre mujor te trajnimeve eshte ber me ralizimin …

Read More »

Duda Balje befason me deklaraten e saj

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga komunitetet joshumicë, Duda Balje, në një intervistë për Gazetën Online ‘Reporteri.net’ ka folur edhe për muajin e shenjtë të Ramazanit. Ajo ka bërë të ditur se është besimtare e devotshme dhe e agjëron Ramazanin, shkruan Reporteri.net. “Unë jam besimtare e devotshme. Ramazanin e agjëroj …

Read More »

Vdes vëllai i Ministrit Liburn Aliu

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, ka njoftuar se ka vdekur vëllau i tij, Shkëlzeni, raporton Express. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Aliu ka bërë me dije se varrimi do të bëhet sot, por vetëm me rrethin e ngushtë të familjes, shkaku i …

Read More »