Home / Uncategorized (page 9)

Uncategorized

Luana Vjollca ‘muaj mjalti’ para dasmës

I nxehti afrikan duket se i ka gjetur të gjithë në plazh. Nën këto temperatura të larta, vendi ideal për të kaluar orët e nxehta është piëkrisht deti. Dhe duket se personazhet e famshme e dinë më së miri këtë dhe këtë fundjavë na ka magjepsur me fotot e tyre …

Read More »

URIME KOSOVË: Parlamenti Evropian voton liberalizimin e vizave për Kosovën

arlamenti Evropian me shumicë dërrmuese mbështet liberalizimin e vizave për Kosovën Raportuesja për Kosovën në këtë institucion, Viola Von Cramon ka bërë të ditur se liberalizimin e vizave për Kosovën e kanë mbështetur 472 eurodeputetë. “Në votimin plenar për raportin për Kosovën në Parlamentin Evropian, shumica dërrmuese mbështet liberalizimin e …

Read More »

Arta Bajrami siç nuk e keni parë ndonjëherë

Arta Bajrami për vite me rradhë e ka mbajtur fronin e këngëtares më të dëgjuar të zhanrit RnB. Këngëtarja tani po komentohet për lukun e saj të transformuar. Së fundi ajo ka pozuar me një fustan të verdhë, e flokët e saj të gjata ngjyrë të kuqe kanë bërë që …

Read More »