Home / Uncategorized (page 7)

Uncategorized

Këshilla si ta ruani sa më gjatë ngjyrën gjatë verës

Natyrisht, jo të gjitha metodat mund të të ndihmojë ta ruash gjatë ngjyrën e errët, por ajo që duhet të bësh është të zgjedhësh mënyrat natyrale që jo vetëm nuk dëmtojnë lëkurën, por edhe e hidratojnë dhe e ushqejnë atë. Vera e nxehtë është, përfundimisht, periudhë shkëlqimi. Por rrezet e …

Read More »

“Çmendi rrjetin”, Arbnora Ademaj pozon në bikini

Moderatorja dhe modelja e njohur kosovare, Arbnora Ademaj, pa dyshim që është njëra nga femrat më seksi në trojet shqiptare. Momentalisht, ajo është në pushime dhe po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ademaj sot ka publikuar një fotografi në Instagram e veshur në bikini duke vënë në pah …

Read More »

Policia arreston disa pjesetar te mafias nga Beogradi

Policia e kosoves Njësia Speciale e Kosovës ka arre stuar kryetarin e Shtërpcës, Bratislav Nikoliq dhe disa persona të tjerë. Ar restimi ka ndodhur në kafiterinë ku Nikoliq ndodhej me disa pjesëtarë të tjerë që ishin një mafia nga Beogradi i Serbisë. Nikolic ishte së bashku me këtë mafie serbe …

Read More »

Kufiri Kosovë Serbi: Patrulla mes Ushtrisë se Kosovës dhe asaj Turke! Serbët nga larg përcjellin me dyrbi

Gjatë patrullimit të përbashkët, ata ishin edhe në ku.firin Kosovë-Serbi. Këtë e bëri të ditur Ministria e Mbrojtjes së Turqisë përmes një postimi në Tëitter. “Presidenca jonë e Delegacionit të Përfaqësimit Turk të Kosovës kreu kontroll të përbashkët rrugor me poIicinë e Kosovës brenda fushës së operacionit KFOR (Forca e …

Read More »

Krejt në det, Afrona rrezitet n’livadh vet

Dikush e do plazhin dhe rërën, dikush livadhin dhe hijen… Afrona Dika përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka nisur pushimet verore, shkruan “Kosovarja”. Blogerja edhe njëherë ka treguar se nuk është si të tjerët dhe këtë e ka dëshmuar kësaj here duke publikuar pamje nga pushimet e …

Read More »