Home / Uncategorized (page 50)

Uncategorized

Keto do te jene Blerjet e radhes te Ushtrise se Kosoves

Qeveria Amerikane ka ndarë nje donaxion mijë euro për Forcën e Sigurisë së Kosovës e cila do është mahnitese ja cila është ajo shiheni pamjet e saj te bukura. Sot në Ministrinë e Mbrojtjes, ushtrues i detyrës së sekretarit të përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes, Heldt, ambasador i Republikës Federale …

Read More »

Njihuni me nënën e Teas, duket si njëzet vjeqare

Ish-protagonistja e emisionit “Përputhen”, Tea Trifoni, vazhdon të kryesoj mediet rozë qysh nga ndarja me Beartin. Mirëpo, ndarja ka ndikuar që Tea të jetë shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë e afërt me fansat. Së fundi, ajo ka zhvilluar një bisedë me ‘fansat’ në Instagram ku me këtë rast …

Read More »

Arrestohet një person në Prishtinë, mori “veresi” e nuk i pagoiMusliu: Vjosa Osmani, a je presidente edhe e gazetarëve, dje u cënua liria e mediave

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka pyetur presidenten Vjosa Osmani se a është presidente edhe gazetarëve dhe mediave. Këtë reagim ajo e ka bërë pasi dje Osmani nuk e ka thënë asnjë fjalë lidhur me intervistimin që policia u ka bërë gazetarëve të Insajderit, për shkak të një raportimi që …

Read More »